grand magasin /ɡʁˈɑ̃maɡazˈɛ̃/ · noun · CEFR A2. Frans vertaling van "department store".

Zie ook: Woordenschatitem (Frans)

Brontrefwoord
department store
Vertaling
grand magasin
ERK-niveau
A2
Woordsoort
noun
Afbeelding
Foto van grand magasin (Frans)

Uitspraakaudio — Open het volledige foneemoverzicht

Luister hoe "grand magasin" klinkt in het Frans.

Artikel, genus en vormen

French article note: a regular/likely article is "le" for "grand magasin". Check context for exceptions.

Dictionary form grand magasin
Likely article le
Likely gender masculine
Regular/likely plural grand magasins
Hoe je het in een zin gebruikt
Patroon
Onderwerp + werkwoord + le grand magasin
Voorbeelden
Le nouveau grand magasin a cinq étages.
Tip
Gebruik het lidwoord bij het zelfstandig naamwoord wanneer de taal dat normaal vereist.

Voorbeeldzinnen

Le nouveau grand magasin a cinq étages.

Nederlands: Het nieuwe warenhuis heeft vijf verdiepingen.

A2 · Local Transportation

J'ai acheté mon manteau au grand magasin de la ville.

Nederlands: Ik heb mijn jas gekocht in het grote warenhuis in de stad.

A2 · Local Transportation

Le grand magasin fait des soldes cette semaine.

Nederlands: Het warenhuis heeft deze week een uitverkoop.

A2 · Local Transportation

J'ai acheté une nouvelle veste au grand magasin.

Nederlands: Ik heb een nieuwe jas bij het warenhuis gekocht.

B1 · Urban Facilities

Le grand magasin a plusieurs rayons pour les vêtements et l'électronique.

Nederlands: Het warenhuis heeft veel verschillende afdelingen voor kleding en elektronica.

B1 · Urban Facilities

Nous sommes allés au grand magasin pour trouver un cadeau.

Nederlands: We gingen naar het warenhuis om een cadeau te zoeken.

B1 · Urban Facilities

Verwante woordenschat

Oefen dit in SmartWords

Ga van opzoeken naar herhalen met begeleide woordenschatoefeningen, opgeslagen woorden en ERK-leerpaden.

Verder verkennen

Speel SmartWords-spellen

Zes woordspellen gebouwd op onze echte woordenschat — gratis in de browser, geen installatie nodig.

Open de spelhub →
  • Word Sling illustration

    Word Sling

    Match het middelste woord onder tijdsdruk en houd je combo vast.

    Speel nu →
  • Word Gate illustration

    Word Gate

    Vlieg door de juiste poort voordat de snelheid opvoert.

    Speel nu →
  • Word Ninja illustration

    Word Ninja

    Snijd de woorden in de doeltaal, ontwijk de afleider in de hoofdtaal en ga voor het aangekondigde bonusdoel.

    Speel nu →
  • Word Zip illustration

    Word Zip

    Volg één pad over het bord, raak elk letterankerpunt op volgorde en vul elk open vakje.

    Speel nu →
  • Word Oddity illustration

    Word Oddity

    Kies het woord dat niet past uit een thematische set — elke tik toont meteen alle vier betekenissen en afbeeldingen, zodat de ronde ook een flashcard wordt.

    Speel nu →
  • Word Memory illustration

    Word Memory

    Draai kaarten om en koppel woorden in de doeltaal aan hun betekenis in de hoofdtaal voordat je levens op zijn.

    Speel nu →